FB
 


ZBUDUJMY HISTORIĘ
Wychodząc z założenia,
że nie ma rzeczy, której nie
dałoby się uzupełnić, rozszerzyć,
czasami nawet poprawić,
otwieramy profil poświęcony
historii motoryzacji.
W miarę potrzeby
i napływu informacji,
będziemy zamieszczali w nim
krótkie informacje
dotyczące tego tematu.
Sądzimy, że w ten sposób
z czasem uzyskamy efekt
ożywienia historii,
a AutoRok 1900-2000,
który w pewnym momencie
trzeba było zamknąć
i wydrukować, stanie się
jej pakietem startowym.
Liczymy też na nadsyłanie
przez czytelników ciekawych
faktów i krótkich materiałów,
które wzbogacą nasze
wspólne archiwum wiedzy.

   coty

jak zamówić AR0?
Niezależnie od tego ile masz
książek samochodowych,
AutoRok 1900-2000 stanie się
pozycją wyjątkową, do której
będziesz najczęściej wracał.
Rok po roku prezentuje
debiutujące samochody,
z wydarzeniami motoryzacyjnymi
i modą w tle.
Do nabycia mailowo:
redakcja (@) autorok.pl
lub telefonicznie 22 6751295.
Pod tym adresem już
zbieramy zamówienia.
500 stron, cena 100 zł.
Wysyłka gratis.
Seria limitowana.
 


 
szymanski

Klub DesignForum

  AutoRok Design

AutoRok DESIGN

 

Już wkrótce w Empikach dostępne będzie kolejne specjalne wydanie AutoRok - poświęcone szeroko pojętej stylizacji samochodów. Na 516 stronach znajdziecie wiele tendencji w designie różnych kontynentów, a także w rozwoju designu poszczególnych marek samochodowych. Nie brakuje wywiadów ze stylistami, relacji z ośrodków designu, a także pięknych ilustracji.

Zachęcamy również do zamówienia szczególnego wydania Ilustrowanej Kroniki Samochodowej AutoRok 1900-2000. Na 516 stronach – rok po roku – przedstawiliśmy motoryzację głównie XX wieku - ponad 3000 pięknych ilustracji, losy założycieli firm samochodowych oraz ich wybitne dzieła z modą i wydarzeniami w tle.

Obydwa wydania zamówić można również mailowo  Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
 

 

 


AutoRok

 

 

  AutoRok 2017/2018

Jak zwykle od 17 lat, t
uż przed Świętami Bożego Narodzenia, pojawił się AutoRok stanowiący podsumowanie minionego sezonu oraz zapowiedź samochodów, które ukażą się w sezonie 2018. Sporo miejsca poświęciliśmy także motoryzacji 'elektrycznej', która wkrótce ma wyprzeć wszelkie napędy wykorzystujące silniki spalinowe. 382 strony z pewnością warte są wydatku 38 zł. 
 
 
 
 
 

   

Start arrow Szukaj
Audi Q3 Vail - Zima w Detroit PDF Drukuj Email
Oceny: / 0
KiepskiBardzo dobry 
Wpisał: Michal Sierpowski   

Audi Q3 Vail W Detroit Audi zaprezentowało wyjątkowy samochód tematyczny nazwą nawiązujący do północnoamerykańskiego ośrodka sportów zimowych. Opracowano go z myślą o młodych pasjonatach nart i snowboardu. Do takiego sprzętu dostosowano reling dachowy. W przedniej części jego belki umieszczono kompaktowe, energooszczędne reflektory diodowe o szerokim strumieniu światła, oświetlające otoczenie wokół auta. Są one sterowane przyciskami w module dachowym. Na miłośników sportów zimowych czekają we wnętrzu dwa praktyczne rozwiązania. W bocznej ścianie bagażnika znajduje się schowek, w którym można przewozić latarki i jednocześnie ładować indukcyjnie ich baterie.

 

 

 

Latarki dysponują nie tylko diodami, lecz również promiennikami podczerwieni umożliwiającymi rozgrzanie rąk lub butów narciarskich. Technikę indukcyjną zastosowano również w termosie znajdującym się między przednimi siedzeniami, który może chłodzić lub podgrzewać napoje. Kolejnym praktycznym rozwiązaniem jest mata w bagażniku z ogrzewanymi poduszkami do siedzenia, które można wykorzystać przy zakładaniu lub zdejmowaniu butów narciarskich.

Model Q3 z zasady doskonale radzi sobie w warunkach zimowych, ale w wersji Vail dodatkowo o 4 cm zwiększono rozstaw kół (255/40-20) i podniesiono zawieszenie o 3 cm. Do napędu wykorzystano 314-konny silnik R5 TFSI 2.5 współpracujący z 7-biegową przekładnią S-tronic i systemem quattro. Auto przyspiesza do 100 km/h w 5,5 sek. i rozwija prędkość maksymalną 262 km/h.

 

Audi Q3 Vail 2

 

Zapraszamy do galerii zdjęć

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

MASCAR filmiki

     

 
 

Dodaj do ulubionych