FB
 


ZBUDUJMY HISTORIĘ
Wychodząc z założenia,
że nie ma rzeczy, której nie
dałoby się uzupełnić, rozszerzyć,
czasami nawet poprawić,
otwieramy profil poświęcony
historii motoryzacji.
W miarę potrzeby
i napływu informacji,
będziemy zamieszczali w nim
krótkie informacje
dotyczące tego tematu.
Sądzimy, że w ten sposób
z czasem uzyskamy efekt
ożywienia historii,
a AutoRok 1900-2000,
który w pewnym momencie
trzeba było zamknąć
i wydrukować, stanie się
jej pakietem startowym.
Liczymy też na nadsyłanie
przez czytelników ciekawych
faktów i krótkich materiałów,
które wzbogacą nasze
wspólne archiwum wiedzy.

   coty

jak zamówić AR0?
Niezależnie od tego ile masz
książek samochodowych,
AutoRok 1900-2000 stanie się
pozycją wyjątkową, do której
będziesz najczęściej wracał.
Rok po roku prezentuje
debiutujące samochody,
z wydarzeniami motoryzacyjnymi
i modą w tle.
Do nabycia mailowo:
redakcja (@) autorok.pl
lub telefonicznie 22 6751295.
Pod tym adresem już
zbieramy zamówienia.
500 stron, cena 100 zł.
Wysyłka gratis.
Seria limitowana.
 


 
szymanski

Klub DesignForum

  AutoRok Design

AutoRok DESIGN

 

Już wkrótce w Empikach dostępne będzie kolejne specjalne wydanie AutoRok - poświęcone szeroko pojętej stylizacji samochodów. Na 516 stronach znajdziecie wiele tendencji w designie różnych kontynentów, a także w rozwoju designu poszczególnych marek samochodowych. Nie brakuje wywiadów ze stylistami, relacji z ośrodków designu, a także pięknych ilustracji.

Zachęcamy również do zamówienia szczególnego wydania Ilustrowanej Kroniki Samochodowej AutoRok 1900-2000. Na 516 stronach – rok po roku – przedstawiliśmy motoryzację głównie XX wieku - ponad 3000 pięknych ilustracji, losy założycieli firm samochodowych oraz ich wybitne dzieła z modą i wydarzeniami w tle.

Obydwa wydania zamówić można również mailowo  Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
 

 

 


AutoRok

 

 

  AutoRok 2017/2018

Jak zwykle od 17 lat, t
uż przed Świętami Bożego Narodzenia, pojawił się AutoRok stanowiący podsumowanie minionego sezonu oraz zapowiedź samochodów, które ukażą się w sezonie 2018. Sporo miejsca poświęciliśmy także motoryzacji 'elektrycznej', która wkrótce ma wyprzeć wszelkie napędy wykorzystujące silniki spalinowe. 382 strony z pewnością warte są wydatku 38 zł. 
 
 
 
 
 

   

Start arrow Szukaj
Audi A1 quattro - Minirakieta PDF Drukuj Email
Oceny: / 0
KiepskiBardzo dobry 
Wpisał: Michal Sierpowski   
Audi A1 quattroNie masz fortuny, a chcesz jeździć Audi startującym nie gorzej niż rakieta? – właśnie z myślą o Tobie producent z Ingolstadt wprowadził limitowaną do 333 egzemplarzy serię modelu A1 quattro. Z zewnątrz topowa wersja wyróżnia się czarno-białą kolorystyką, wielkimi bocznymi wlotami powietrza z przodu, sporym tylnym spoilerem, dyfuzorem oraz specyficznym designem felg. Wewnątrz auta pojawiły się sportowe fotele, sportowa kierownica i ogólnie bogate wyposażenie seryjne.

Pod maską znalazł się 256-konny silnik 2.0 TFSI – czyli turbodoładowany o bezpośrednim wtrysku benzyny. Napęd poprzez 6-biegową przekładnię i układ quattro płynie na wszystkie koła. Dzięki tak wysokiej mocy i temu że auto odpycha się czterema łapami sprint do setki trwa jedynie 5,7 s. Prędkość maksymalną ustalono na 245 km/h, a średnie zużycie paliwa samo ustaliło się na poziomie 8,6 litra /100 km. 4-metrowej długości „a-jedynka” toczy się na kołach 225/35-18. Z myślą o osobach chcących doskonalić swoją technikę jazdy na torze wyścigowym zdecydowano się na całkowicie wyłączalny system ESP i „czułe” przełożenie układu kierowniczego.

Audi A1 quattro

 

 

 

 Zapraszamy do galerii zdjęć 

 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

MASCAR filmiki

     

 
 

Dodaj do ulubionych