FB
 


ZBUDUJMY HISTORIĘ
Wychodząc z założenia,
że nie ma rzeczy, której nie
dałoby się uzupełnić, rozszerzyć,
czasami nawet poprawić,
otwieramy profil poświęcony
historii motoryzacji.
W miarę potrzeby
i napływu informacji,
będziemy zamieszczali w nim
krótkie informacje
dotyczące tego tematu.
Sądzimy, że w ten sposób
z czasem uzyskamy efekt
ożywienia historii,
a AutoRok 1900-2000,
który w pewnym momencie
trzeba było zamknąć
i wydrukować, stanie się
jej pakietem startowym.
Liczymy też na nadsyłanie
przez czytelników ciekawych
faktów i krótkich materiałów,
które wzbogacą nasze
wspólne archiwum wiedzy.

   coty

jak zamówić AR0?
Niezależnie od tego ile masz
książek samochodowych,
AutoRok 1900-2000 stanie się
pozycją wyjątkową, do której
będziesz najczęściej wracał.
Rok po roku prezentuje
debiutujące samochody,
z wydarzeniami motoryzacyjnymi
i modą w tle.
Do nabycia mailowo:
redakcja (@) autorok.pl
lub telefonicznie 22 6751295.
Pod tym adresem już
zbieramy zamówienia.
500 stron, cena 100 zł.
Wysyłka gratis.
Seria limitowana.
 


 
szymanski

Klub DesignForum

  AutoRok Design

AutoRok DESIGN

 

Już wkrótce w Empikach dostępne będzie kolejne specjalne wydanie AutoRok - poświęcone szeroko pojętej stylizacji samochodów. Na 516 stronach znajdziecie wiele tendencji w designie różnych kontynentów, a także w rozwoju designu poszczególnych marek samochodowych. Nie brakuje wywiadów ze stylistami, relacji z ośrodków designu, a także pięknych ilustracji.

Zachęcamy również do zamówienia szczególnego wydania Ilustrowanej Kroniki Samochodowej AutoRok 1900-2000. Na 516 stronach – rok po roku – przedstawiliśmy motoryzację głównie XX wieku - ponad 3000 pięknych ilustracji, losy założycieli firm samochodowych oraz ich wybitne dzieła z modą i wydarzeniami w tle.

Obydwa wydania zamówić można również mailowo  Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
 

 

 


AutoRok

 

 

  AutoRok 2017/2018

Jak zwykle od 17 lat, t
uż przed Świętami Bożego Narodzenia, pojawił się AutoRok stanowiący podsumowanie minionego sezonu oraz zapowiedź samochodów, które ukażą się w sezonie 2018. Sporo miejsca poświęciliśmy także motoryzacji 'elektrycznej', która wkrótce ma wyprzeć wszelkie napędy wykorzystujące silniki spalinowe. 382 strony z pewnością warte są wydatku 38 zł. 
 
 
 
 
 

   

Start arrow Szukaj
Audi A6 Avant - Biznesmen z walizką PDF Drukuj Email
Oceny: / 0
KiepskiBardzo dobry 
Wpisał: Michal Sierpowski   

Audi A6 AvantAudi A6 Avant

Biznesmen z walizką 

Model A6 zebrał całą masę pozytywnych ocen. Siłą rzeczy dotyczą one również wersji Avant, która ma to wszystko co sedan, plus jeszcze wielki kufer. Oczywiście jego twórcy nie walczyli o pojemność bagażnika za wszelką cenę, bo nie ma takiej potrzeby (565-1680 litrów). Raczej skoncentrowali się na utrzymaniu w miarę sportowej sylwetki auta i zatroszczyli się o luksusowe wykończenie kufra i o dobranie charakterystyki zawieszenia do nieco większego obciążenia, którego środek ciężkości może być przesunięty bardziej do góry i do tyłu, niż ma to miejsce w limuzynie. 

 

 

Na życzenie dostępnych jest wiele funkcji specjalnych. Godny uwagi jest np. czujnik ruchu automatycznie otwierający pokrywę bagażnika. Wykonanie odpowiedniego ruchu nogą pod tylnym zderzakiem aktywuje system, który po wykryciu kluczyka uruchamia elektryczny zamek i automatycznie otwiera bagażnik.        

Warto wspomnieć, że nadwozie A6 Avant w 20% składa się z komponentów aluminiowych. W stosunku do poprzedniego modelu ciężar samochodu obniżono o prawie 70 kg - wersja 2.0 TDI waży „zaledwie” 1640 kg. Wszystkie stosowane w tym modelu silniki wyposażono w bezpośredni wtrysk paliwa; do wyboru są dwie jednostki benzynowe i cztery wysokoprężne o mocy od 177 KM do 313 KM. Napęd w zależności od wersji płynie na przednie koła lub poprzez system Quattro – na wszystkie koła. 

 

Audi A6 Avant 2

 

Zapraszamy do galerii zdjęć

Zmieniony ( 27.05.2011. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

MASCAR filmiki

     

 
 

Dodaj do ulubionych