FB
 
FB

ZBUDUJMY HISTORIĘ
Wychodząc z założenia,
że nie ma rzeczy, której nie
dałoby się uzupełnić, rozszerzyć,
czasami nawet poprawić,
otwieramy profil poświęcony
historii motoryzacji.
W miarę potrzeby
i napływu informacji,
będziemy zamieszczali w nim
krótkie informacje
dotyczące tego tematu.
Sądzimy, że w ten sposób
z czasem uzyskamy efekt
ożywienia historii,
a AutoRok 1900-2000,
który w pewnym momencie
trzeba było zamknąć
i wydrukować, stanie się
jej pakietem startowym.
Liczymy też na nadsyłanie
przez czytelników ciekawych
faktów i krótkich materiałów,
które wzbogacą nasze
wspólne archiwum wiedzy.

   coty

jak zamówić AR0?
Niezależnie od tego ile masz
książek samochodowych,
AutoRok 1900-2000 stanie się
pozycją wyjątkową, do której
będziesz najczęściej wracał.
Rok po roku prezentuje
debiutujące samochody,
z wydarzeniami motoryzacyjnymi
i modą w tle.
Do nabycia od połowy maja,
w Empikach, mailowo:
redakcja (@) autorok.pl
lub telefonicznie 22 6751295.
Pod tym adresem już
zbieramy zamówienia.
500 stron, cena 100 zł.
Wysyłka gratis.
Seria limitowana.
 


 
szymanski

Klub DesignForum

  AR0

 

AutoRok 1900-2000


W Empikach dostępne jest jeszcze szczególne wydanie Ilustrowanej Kroniki Samochodowej AutoRok 1900-2000. Na 516 stronach – rok po roku – przedstawiliśmy motoryzację głównie XX wieku - ponad 3000 pięknych ilustracji, losy założycieli firm samochodowych oraz ich wybitne dzieła z modą i wydarzeniami w tle.
 

  

 

 

 

 


AutoRok

 

 

  AutoRok 2017/2018

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia - jak zwykle od 17 lat - pojawi się AutoRok stanowiący podsumowanie minionego sezonu oraz zapowiedź samochodów, które ukażą się w sezonie 2018. Mało tego, sporo miejsca poświęcamy motoryzacji 'elektrycznej', która wkrótce ma wyprzeć wszelkie napędy wykorzystujące silniki spalinowe. 382 strony z pewnością warte są wydatku 38 zł. Podobno świetny prezent pod choinkę lub na Nowy Rok.
 
 
 
 
 

   

Start
Nissan Vmotion 2.0 - Kolejny etap designu PDF Drukuj Email
Stories - Nissan
VmotionTen samochód służy nie tylko przedstawieniu kierunku rozwoju designu przyszłych sedanów Nissana nazywanego ‘emocjonalna geometria’, ale również zademonstrowaniu najnowszych technologii z zakresu inteligentnej mobilności. Sylwetka wykazuje dużo dynamiki, główny wlot powietrza jest już charakterystyczny dla najnowszych wozów tej marki, zaś dach modnie fruwa nad wypiętrzonymi błotnikami.

Czytaj całość…
 
Audi Q8 - Audi pnie się w górę PDF Drukuj Email
Stories - Audi
Q8Audi ma w swojej ofercie dwa topowe samochody – limuzynę A8 oraz coupe/cabrio R8. Czego dotychczas brakowało? – oczywiście, topowego SUV-a. Co prawda model Q7 jest wielki i ciężki, ale to jeszcze nie szczyt możliwości tego gatunku pojazdów. Modelem Audi z najwyższej półki ma stać się Q8 (już w 2018 roku), który w Detroit poznaliśmy w postaci prototypu. Od razu dodajmy – pięknego prototypu, o świeżych akcentach designerskich i sylwetce typu offroad-coupe.

Czytaj całość…
 
Rinspeed Oasis - Agrobus PDF Drukuj Email
Stories - Rinspeed
OasisNajpierw na wystawie CES w Las Vegas, a następnie podczas salonu samochodowego w Detroit, Rinspeed przedstawił wizję Oasis, która ma pokazać, że w miasteczkach i w wielkich aglomeracjach da się żyć posługując się innymi pojazdami niż ciężkimi i niebezpiecznymi dla innych użytkowników dróg SUV-ami. Oase to pełen nowych idei autonomicznie jeżdżący 2-miejscowy busik, dzięki ogromnemu przeszkleniu kabiny zapewniający doskonałą widoczność we wszystkich kierunkach.

Czytaj całość…
 
Dakar 2017 - W teamie Peugeota PDF Drukuj Email
Stories - Sport
DakarFajnie byłoby wystartować w najtrudniejszym rajdzie świata, jakim jest Dakar. Ale sprawa nie jest tak prosta jakby się mogło wydawać, a na pewno niezwykle kosztowna. W tej sytuacji pozostaje raczej wyprawa w roli kibica, co może być atrakcyjne dla obieżyświata, który i tak podróżuje po różnych zakątkach świata, albo też – jeśli jest się dziennikarzem motoryzacyjnym – skorzystanie z zaproszenia któregoś z zespołów startujących w tym rajdzie.

Czytaj całość…
 
Dakar 2017, cz.3 PDF Drukuj Email
Stories - Sport

Dakar Dakar Dakar

Dakar Dakar Dakar

Dakar Dakar Galeria zdjęć

 
Volkswagen I.D.Buzz - Moc ikony PDF Drukuj Email
Stories - Volkswagen
IDBuzz Różnie nazywano osobową wersję Volkswagena T1. U nas funkcjonowała jako „ogórek”. Oczywiście największą karierę zrobiła w Niemczech, kilku krajach europejskich, ale być może najbardziej jest wspominana w USA, bowiem przez całe dziesięciolecia widywana była na kalifornijskim wybrzeżu, gdzie rekreacyjnie wykorzystywano ją przez całe rodziny i młodzież. Zresztą mikrobusy te widuje się do dziś i to w zaskakująco dobrym stanie technicznym. Umożliwiają podróżowanie wraz całym sprzętem sportowym, namiotami i deskami surfingowymi.


Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 nast. » koniec »»

Pozycje :: 91 - 99 z 3389

Szukaj

MASCAR filmiki

     

 
 

Dodaj do ulubionych