FB
 
FB

ZBUDUJMY HISTORIĘ
Wychodząc z założenia,
że nie ma rzeczy, której nie
dałoby się uzupełnić, rozszerzyć,
czasami nawet poprawić,
otwieramy profil poświęcony
historii motoryzacji.
W miarę potrzeby
i napływu informacji,
będziemy zamieszczali w nim
krótkie informacje
dotyczące tego tematu.
Sądzimy, że w ten sposób
z czasem uzyskamy efekt
ożywienia historii,
a AutoRok 1900-2000,
który w pewnym momencie
trzeba było zamknąć
i wydrukować, stanie się
jej pakietem startowym.
Liczymy też na nadsyłanie
przez czytelników ciekawych
faktów i krótkich materiałów,
które wzbogacą nasze
wspólne archiwum wiedzy.

   coty

jak zamówić AR0?
Niezależnie od tego ile masz
książek samochodowych,
AutoRok 1900-2000 stanie się
pozycją wyjątkową, do której
będziesz najczęściej wracał.
Rok po roku prezentuje
debiutujące samochody,
z wydarzeniami motoryzacyjnymi
i modą w tle.
Do nabycia mailowo:
redakcja (@) autorok.pl
lub telefonicznie 22 6751295.
Pod tym adresem już
zbieramy zamówienia.
500 stron, cena 100 zł.
Wysyłka gratis.
Seria limitowana.
 


 
szymanski

Klub DesignForum

  AR0

 

AutoRok 1900-2000


W Empikach dostępne jest jeszcze szczególne wydanie Ilustrowanej Kroniki Samochodowej AutoRok 1900-2000. Na 516 stronach – rok po roku – przedstawiliśmy motoryzację głównie XX wieku - ponad 3000 pięknych ilustracji, losy założycieli firm samochodowych oraz ich wybitne dzieła z modą i wydarzeniami w tle.
 

  

 

 

 

 


AutoRok

 

 

  AutoRok 2017/2018

Jak zwykle od 17 lat, t
uż przed Świętami Bożego Narodzenia, pojawił się AutoRok stanowiący podsumowanie minionego sezonu oraz zapowiedź samochodów, które ukażą się w sezonie 2018. Sporo miejsca poświęciliśmy także motoryzacji 'elektrycznej', która wkrótce ma wyprzeć wszelkie napędy wykorzystujące silniki spalinowe. 382 strony z pewnością warte są wydatku 38 zł. 
 
 
 
 
 

   

Start
Peugeot 3008 - Pani gadżeciara PDF Drukuj Email
Stories - Peugeot
3008Zdobywca przestrzeni, silna osobowość, ikona stylu, a co najważniejsze, 100% przyjemności i wzmocnione doznania. Tymi hasłami do zakupu 3008-ki zachęcają foldery reklamowe. Czy taka jest w rzeczywistości? Mieliśmy przyjemność testowania dwóch wersji: GT oraz 1,6-litrowej benzynówki. Oczywiście ta pierwsza z racji 180 koni była dynamiczniejsza, jednak ilość gadżetów, jakie znajdowały się na pokładzie, sprawiają, że to właśnie one, a nie moc czy przyspieszenie, grają pierwsze skrzypce.

Czytaj całość…
 
Kombi&mpvTest 2017 PDF Drukuj Email
Stories - Motoryzacyjna Agencja Sierpowski MAS
KombiTest Wbrew zapowiedziom pogoda podczas pierwszych w tym roku jazd testowo-porównawczych była słoneczna, bezdeszczowa, ale temperatura nie rozpieszczała. Zresztą ważniejsze, że dopisały chęci – czyli dużo aut i dużo dziennikarzy. O ile zwykle samochody rodzinne dzieliliśmy na dwie kategorie; kombi i minivany, obecna tendencja rynkowa sprawiła, że najwięcej było crossoverów.

Czytaj całość…
 
Nio Eve - Przesyłka z Chin do USA PDF Drukuj Email
Stories - NIO
Nio eveChińskie firmy motoryzacyjne rozwijają się bardzo dynamicznie i jest ich tyle, że Europejczykowi trudno się połapać. Jedną z nich jest Nio, które zajęło się opracowywaniem i produkcją elektrycznych samochodów topowej jakości. By osiągnąć zakładane cele, Nio pozyskało już wielu specjalistów z branży, łącznie zatrudnia ponad 2000 osób i ma swoje biura w San Jose w Kalifornii, w Szanghaju, Monachium, Londynie oraz jeszcze w ośmiu innych miejscach.

Czytaj całość…
 
Kia Sportage 1.7 CRDi - Wysoka forma PDF Drukuj Email
Stories - Kia
SportageZe słowem optimum kojarzy się inny model tej marki, ale dziś biorąc pod uwagę modę, cenę, wielkość, funkcjonalność, optymalnym autem wydaje się Kia Sportage. Z punktu widzenia osoby, która jeździła już różnymi wersjami tego SUV-a, będącej zwolennikiem turbodiesli, niemal ideałem wydaje się model 1.7 CRDi.

Czytaj całość…
 
Renault R.S. 2027 Vision - Formuła przyszłości PDF Drukuj Email
Stories - Renault
RS2027Rzadko, ale czasami firmy podejmują wyzwanie, jakim jest wizja wyścigowego samochodu F1 przyszłości. Oczywiście wyobraźnia i logika to jedno, a drugie to wytyczne - czyli regulamin techniczny zgodnie z którym ewoluują wszelkiego rodzaju pojazdy wyścigowe. Bez wątpienia dział sportu firmy Renault bardzo dobrze orientuje się co będzie w najbliższych latach i to pozwala wybiec myślami do przodu o całą dekadę. Na tym jednak nie koniec, bo Renault pokusiło się o kompleksową propozycję zmierzającą do zwiększenia widowiskowości Formuły 1.


Czytaj całość…
 
Volkswagen I.D. Crozz - Czoło wielkiej fali PDF Drukuj Email
Stories - Volkswagen
I.D. CrozzPoczątek nowej ery w motoryzacji staje się dobrą okazją do zmiany lub rozszerzenia wizerunku. Volkswagen nie ma powodów by rezygnować ze swoich dotychczasowych osiągnięć, więc rozszerza swoją działalność o nową markę, jaką jest I.D. Markę innowacyjną nie tylko pod względem technicznym, ale również wizualnym. Dysponując ośrodkiem Italdesign może realizować projekty, jakie by nie przeszły pod tradycyjną marką VW. A śmiałe projekty, jak wiadomo, wiążą się z pojazdami w pełni elektrycznymi. Do roku 2020 VW zamierza wytwarzać ok miliona takich pojazdów rocznie. Obok takiej fali nie da się przejść obojętnie.

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 nast. » koniec »»

Pozycje :: 91 - 99 z 3424

Szukaj

MASCAR filmiki

     

 
 

Dodaj do ulubionych