FB
 
FB

ZBUDUJMY HISTORIĘ
Wychodząc z założenia,
że nie ma rzeczy, której nie
dałoby się uzupełnić, rozszerzyć,
czasami nawet poprawić,
otwieramy profil poświęcony
historii motoryzacji.
W miarę potrzeby
i napływu informacji,
będziemy zamieszczali w nim
krótkie informacje
dotyczące tego tematu.
Sądzimy, że w ten sposób
z czasem uzyskamy efekt
ożywienia historii,
a AutoRok 1900-2000,
który w pewnym momencie
trzeba było zamknąć
i wydrukować, stanie się
jej pakietem startowym.
Liczymy też na nadsyłanie
przez czytelników ciekawych
faktów i krótkich materiałów,
które wzbogacą nasze
wspólne archiwum wiedzy.

   coty

jak zamówić AR0?
Niezależnie od tego ile masz
książek samochodowych,
AutoRok 1900-2000 stanie się
pozycją wyjątkową, do której
będziesz najczęściej wracał.
Rok po roku prezentuje
debiutujące samochody,
z wydarzeniami motoryzacyjnymi
i modą w tle.
Do nabycia mailowo:
redakcja (@) autorok.pl
lub telefonicznie 22 6751295.
Pod tym adresem już
zbieramy zamówienia.
500 stron, cena 100 zł.
Wysyłka gratis.
Seria limitowana.
 


 
szymanski

Klub DesignForum

  AR0

 

AutoRok 1900-2000


W Empikach dostępne jest jeszcze szczególne wydanie Ilustrowanej Kroniki Samochodowej AutoRok 1900-2000. Na 516 stronach – rok po roku – przedstawiliśmy motoryzację głównie XX wieku - ponad 3000 pięknych ilustracji, losy założycieli firm samochodowych oraz ich wybitne dzieła z modą i wydarzeniami w tle.
 

  

 

 

 

 


AutoRok

 

 

  AutoRok 2017/2018

Jak zwykle od 17 lat, t
uż przed Świętami Bożego Narodzenia, pojawił się AutoRok stanowiący podsumowanie minionego sezonu oraz zapowiedź samochodów, które ukażą się w sezonie 2018. Sporo miejsca poświęciliśmy także motoryzacji 'elektrycznej', która wkrótce ma wyprzeć wszelkie napędy wykorzystujące silniki spalinowe. 382 strony z pewnością warte są wydatku 38 zł. 
 
 
 
 
 

   

Start
Subaru Ascent - Tylko na Amerykę? PDF Drukuj Email
Stories - Subaru
AscentW Nowym Jorku Subaru przedstawiło showcar o nazwie Ascent, modny i poszukiwany na rynku północnoamerykańskim SUV z obszernym 7-miejscowym wnętrzem. Uwagę zwraca bardzo ładnie stylizowana deska rozdzielcza z płynnie połączoną konsolą środkową, a także specyficzne ustawienie foteli.

Czytaj całość…
 
Kia Stinger - Pierwsza jazda PDF Drukuj Email
Stories - Kia
StingerPrzedstawiona w 2011 roku koncepcyjna sportowa limuzyna Kia GT, zrobiła takie wrażenie, że producentowi nie pozostało nic innego jak podjąć się realizacji tego ambitnego projektu. Po podjęciu decyzji temat wyciszono, by po trwających kilka lata pracach teraz wystrzelić z modelem Stinger, który ma stanąć na topie marki i zwiększyć jej prestiż.

Czytaj całość…
 
Abarth 695 Rivale - Z domieszką motorówki PDF Drukuj Email
Stories - Abarth
595 rivaleJuż niejednokrotnie pod jednym dachem (samochodu) spotykały się ikony świata motoryzacji i branży motorowodnej. Tym razem niespodziankę zrobiły dwie legendarne włoskie marki Abarth i Riva. Pierwszej samochodziarzom przedstawiać nie trzeba, a druga od 175 lat w stoczni w Sarnico niedaleko Mediolanu wytwarza najwyższej światowej klasy łodzie motorowe.

Czytaj całość…
 
Rolls-Royce Sweptail - Powrót do jachtu PDF Drukuj Email
Stories - Rolls-Royce
Sweptail Podczas Konkursu Elegancji w Villa d’Este dominują samochody, ale na jeziorze Como zobaczyć można też stare motorówki. Mało tego, od czasu do czasu w Cernobbio goszczącym najwspanialsze automobile różnych epok pojawiają się pojazdy z domieszką stylu charakterystycznego dla łodzi motorowych. Podobnie jak w czasach zwanych Haute Couture wykonywane były na życzenie nabywcy, a niekiedy nawet według jego projektu (albo wybranego przez niego wzoru).

Czytaj całość…
 
Abarth 124 - Skorpion wart grzechu? PDF Drukuj Email
Stories - Abarth
124Wielu fanów legendarnej włoskiej marki czekało na ten model. Apetytu narobiła 500-ka odznaczona znakiem skorpiona Abarth, ale co innego auto miejskie, a co innego roadster o sportowej sylwetce – nawet, gdy są napędzane takim samym silnikiem. Jeśli korzystamy z samochodu na co dzień, nie musi być superszybki, wystarczy radość z jazdy. Po Fiacie 124 Spider, wsiedliśmy właśnie do Abartha 124 Spider, by przekonać się czy poziom satysfakcji wart jest 174 tys. zł, jakie trzeba zapłacić za to auto.


Czytaj całość…
 
Mazda CX-5 - Pierwsza jazda PDF Drukuj Email
Stories - Mazda
CX-5Mazda wypracowała sobie filozofię działania w zakresie designu (Kodo), tworzenia jedności kierowcy z samochodem (Jinba ittai) oraz rozwoju technicznego (Skyactiv). W jej ramach opracowała już auto nowej generacji - crossover o znanym symbolu CX-5 i zaprosiła dziennikarzy na jazdy testowe do sprawdzonego pogodowo miejsca, jakim jest Barcelona.

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 82 - 90 z 3423

Szukaj

MASCAR filmiki

     

 
 

Dodaj do ulubionych