FB
 
FB

ZBUDUJMY HISTORIĘ
Wychodząc z założenia,
że nie ma rzeczy, której nie
dałoby się uzupełnić, rozszerzyć,
czasami nawet poprawić,
otwieramy profil poświęcony
historii motoryzacji.
W miarę potrzeby
i napływu informacji,
będziemy zamieszczali w nim
krótkie informacje
dotyczące tego tematu.
Sądzimy, że w ten sposób
z czasem uzyskamy efekt
ożywienia historii,
a AutoRok 1900-2000,
który w pewnym momencie
trzeba było zamknąć
i wydrukować, stanie się
jej pakietem startowym.
Liczymy też na nadsyłanie
przez czytelników ciekawych
faktów i krótkich materiałów,
które wzbogacą nasze
wspólne archiwum wiedzy.

   coty

jak zamówić AR0?
Niezależnie od tego ile masz
książek samochodowych,
AutoRok 1900-2000 stanie się
pozycją wyjątkową, do której
będziesz najczęściej wracał.
Rok po roku prezentuje
debiutujące samochody,
z wydarzeniami motoryzacyjnymi
i modą w tle.
Do nabycia mailowo:
redakcja (@) autorok.pl
lub telefonicznie 22 6751295.
Pod tym adresem już
zbieramy zamówienia.
500 stron, cena 100 zł.
Wysyłka gratis.
Seria limitowana.
 


 
szymanski

Klub DesignForum

  AR0

 

AutoRok 1900-2000


W Empikach dostępne jest jeszcze szczególne wydanie Ilustrowanej Kroniki Samochodowej AutoRok 1900-2000. Na 516 stronach – rok po roku – przedstawiliśmy motoryzację głównie XX wieku - ponad 3000 pięknych ilustracji, losy założycieli firm samochodowych oraz ich wybitne dzieła z modą i wydarzeniami w tle.
 

  

 

 

 

 


AutoRok

 

 

  AutoRok 2017/2018

Jak zwykle od 17 lat, t
uż przed Świętami Bożego Narodzenia, pojawił się AutoRok stanowiący podsumowanie minionego sezonu oraz zapowiedź samochodów, które ukażą się w sezonie 2018. Sporo miejsca poświęciliśmy także motoryzacji 'elektrycznej', która wkrótce ma wyprzeć wszelkie napędy wykorzystujące silniki spalinowe. 382 strony z pewnością warte są wydatku 38 zł. 
 
 
 
 
 

   

Start
Skoda Kodiaq Scout - Bliżej terenu PDF Drukuj Email
Stories - Skoda
KodiaqScoutCrossovery z zasady są autami o podwyższonym zawieszeniu. Terenowe być nie muszą, ale na złe drogi powinny się nadawać. Skoda Kodiaq nie ma problemu z marnymi nawierzchniami, ale żeby zwiększyć jej zastosowanie, Czesi wprowadzili o jedno oczko bardziej offroadowy model o tradycyjnej już nazwie Scout.

Czytaj całość…
 
Offroad&TruckTest 2017 PDF Drukuj Email
Stories - Motoryzacyjna Agencja Sierpowski MAS
OffroadTestPo kilku latach czysto szosowych OffroadTestów powróciliśmy na odcinek terenowy. Nie był karkołomny; kilka większych kałuż, zjazd i podjazd pod wzniesienie pokryty dość głęboką gliną – czyli stosunkowo łatwy do pokonania, na którym maksymalnie ograniczyliśmy możliwość uszkodzenia samochodu czy spalenia sprzęgła.

Czytaj całość…
 
Renault. Passion for Design & Innovation - Wnętrze niedalekiej przyszłości PDF Drukuj Email
Stories - Renault
Renault Druga edycja konkursu Renault, Passion for Design & Innovation związana była z projektowaniem wnętrza samochodu Koleos. Dokładniej określając z zaprojektowaniem kokpitu następnej generacji tego modelu. Już z założenia zadanie było trudniejsze niż narysowanie sylwetki samochodu, bo występuje w nim wiele elementów, nakładają się problemy bezpieczeństwa, ergonomii, doboru materiałów, przejrzystości i czytelności, a także designu wszystkich detali i kompozycji jako całości.

Czytaj całość…
 
Seat Arona 1.5 FR - Materiał na sukces PDF Drukuj Email
Stories - Seat
Arona Na bazie uniwersalnej platformy MQB koncern Volkswagen stworzył już całą flotę crossoverów czterech marek. Dzięki przebiegłej konstrukcji, indywidualnie dobierane mogą być tak zasadnicze parametry jak rozstaw osi i kół, jak również wykorzystywane różne górne części szkieletu nadwozia, a tym bardziej zewnętrzne poszycie nadwozia odzwierciedlające design poszczególnych marek.


Czytaj całość…
 
Audi A8 - Flagowa limuzyna PDF Drukuj Email
Stories - Audi
A8Wśród 70 aut, jakie testowaliśmy w Danii podczas corocznego zgrupowania Car of the Year kilka modeli pozostawiało niezapomniane wrażenia. Jednym z nich była limuzyna Audi A8. Reprezentuje ona klasę pojazdów, rzadko kiedy wychodzącą przed szereg z jakimś wystrzałowym designem, za to wykorzystującą najnowsze zdobycze techniki. Myślałem, że wsiądę, wpiszę adres i powiezie mnie, podczas gdy ja sobie odpocznę.

Czytaj całość…
 
W jaskini lwa - Peugeot 3008 Race of Champions PDF Drukuj Email
Stories - Peugeot
KartingPeugeotPeugeot w wyjątkowy sposób postanowił uczcić zdobycie tytułu Car of the Year 2017, który jak wiadomo przypadł modelowi 3008. Wszystkich jurorów konkursu zaprosił do swojej siedziby sportu (w paryskiej dzielnicy Versailles Satory), która niedawno połączyła siły Peugeot Sport, Citroen Racing oraz DS Performance i obecnie występuje pod wspólną nazwą PSA Motorsport.

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 37 - 45 z 3411

Szukaj

MASCAR filmiki

     

 
 

Dodaj do ulubionych