FB
 
FB

ZBUDUJMY HISTORIĘ
Wychodząc z założenia,
że nie ma rzeczy, której nie
dałoby się uzupełnić, rozszerzyć,
czasami nawet poprawić,
otwieramy profil poświęcony
historii motoryzacji.
W miarę potrzeby
i napływu informacji,
będziemy zamieszczali w nim
krótkie informacje
dotyczące tego tematu.
Sądzimy, że w ten sposób
z czasem uzyskamy efekt
ożywienia historii,
a AutoRok 1900-2000,
który w pewnym momencie
trzeba było zamknąć
i wydrukować, stanie się
jej pakietem startowym.
Liczymy też na nadsyłanie
przez czytelników ciekawych
faktów i krótkich materiałów,
które wzbogacą nasze
wspólne archiwum wiedzy.

   coty

jak zamówić AR0?
Niezależnie od tego ile masz
książek samochodowych,
AutoRok 1900-2000 stanie się
pozycją wyjątkową, do której
będziesz najczęściej wracał.
Rok po roku prezentuje
debiutujące samochody,
z wydarzeniami motoryzacyjnymi
i modą w tle.
Do nabycia mailowo:
redakcja (@) autorok.pl
lub telefonicznie 22 6751295.
Pod tym adresem już
zbieramy zamówienia.
500 stron, cena 100 zł.
Wysyłka gratis.
Seria limitowana.
 


 
szymanski

Klub DesignForum

  AR0

 

AutoRok 1900-2000


W Empikach dostępne jest jeszcze szczególne wydanie Ilustrowanej Kroniki Samochodowej AutoRok 1900-2000. Na 516 stronach – rok po roku – przedstawiliśmy motoryzację głównie XX wieku - ponad 3000 pięknych ilustracji, losy założycieli firm samochodowych oraz ich wybitne dzieła z modą i wydarzeniami w tle.
 

  

 

 

 

 


AutoRok

 

 

  AutoRok 2017/2018

Jak zwykle od 17 lat, t
uż przed Świętami Bożego Narodzenia, pojawił się AutoRok stanowiący podsumowanie minionego sezonu oraz zapowiedź samochodów, które ukażą się w sezonie 2018. Sporo miejsca poświęciliśmy także motoryzacji 'elektrycznej', która wkrótce ma wyprzeć wszelkie napędy wykorzystujące silniki spalinowe. 382 strony z pewnością warte są wydatku 38 zł. 
 
 
 
 
 

   

Start
Car of the Year 2018 PDF Drukuj Email
Stories - Car of the Year
coty2018Car of the Year 2018 Znamy już ostateczną listę kandydatów do tytułu Car of the Year 2018. Znalazło się na niej 37 samochodów. Każdy z jurorów wybierze 7 najwyżej ocenianych modeli i po zliczeniu głosów, 27 listopada dowiemy się, jakie samochody zostaną nominowane do „siódemki” z której w marcu wybrany zostanie Car of the Year 2018. WS

Czytaj całość…
 
Hyundai i30 N 2.0T-GDI Turbo 275 Performance - Wilk w owczej skórze PDF Drukuj Email
Stories - Hyundai
i30N Mówi się, że udział w rajdowych mistrzostwach świata (WRC) zobowiązuje. Ale właściwie do czego? Otóż widok jazdy aut wyczynowych kierowanych przez najlepszych kierowców świata wzmaga apetyt kibiców zarówno tych podziwiających rajdy na żywo jak i przed ekranami telewizorów. Część z nich to potencjalni nabywcy aut stanowiących namiastkę wozu rajdowego. Czasami wystarczy nieco większa moc, poszerzone błotniki, odpowiednia kolorystyka, a czasami musiały wystarczyć naklejki świadczące o związku tego auta z rajdówką. Hyundai najwyraźniej doszedł do wniosku, że nie można pozostawić tej grupy fanów sportów motorowych bez niczego i stworzył szybką wersję modelu i30.

Czytaj całość…
 
Alpine A110 - Sensacyjny powrót PDF Drukuj Email
Stories - Alpine
Alpine A110Przyzwyczailiśmy się do tego, że na odbiór niektórych samochodów trzeba trochę poczekać, ale nigdy nie czekaliśmy tak długo jak na nową Alpinę A110. Ostatni egzemplarz opuścił linię montażową w Dieppe w 1977 roku. Później były modele A310, A610. Ostatni model noszący nazwę Alpine zjechał z taśmy w 1995 roku. A kolei pojawiły się na niej R5 Turbo, Renault Spider, Clio V6 i wreszcie fabryka w Dieppe stała się siedzibą Renault Sport.

Czytaj całość…
 
Skoda Karoq - Sprawny crossover PDF Drukuj Email
Stories - Skoda
KaroqW ostatnich latach Skoda stała się jedną z najbardziej zaskakujących marek. Zaczęła robić ciekawe, poszukiwane auta, które przyciągają kolejne rzesze nabywców. Rosnąca sprzedaż generuje zyski, więc firma może sobie pozwolić na coraz więcej. I ma tego efekty. Śmiało można mówić o sprzężeniu zwrotnym. Już wiadomo, że udanym modelem jest Kodiaq, a teraz nadjeżdża kolejny hit, jakim jest bardziej kompaktowy Karoq.

Czytaj całość…
 
Honda Civic Type-R PDF Drukuj Email
Stories - Honda
Type-RSpokój, cisza, plaża, a później rasowy ryk silnika kręcącego się do niewiarygodnie wysokich obrotów, zryw wciskający w fotel i hamowanie. Przypomniały mi się czasy, w których lądowe rekordy prędkości bito na równiutkich jak tafla lodu plażach. Miałem ochotę ruszyć i pędzić przed siebie. Ale duńska plaża to nie Pendine.Czytaj całość…
 
Car of the Year 2018 PDF Drukuj Email
Stories - Car of the Year
coty2018 Ukazała się już oficjalna lista kandydatów do tytułu Car of the Year 2018. Mimo wszystko, mogą jeszcze nastąpić zmiany, gdy np. okaże się, że któryś z kandydatów nie będzie w stanie spełnić wymogów konkursu.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 37 - 45 z 3423

Szukaj

MASCAR filmiki

     

 
 

Dodaj do ulubionych