FB
 


ZBUDUJMY HISTORIĘ
Wychodząc z założenia,
że nie ma rzeczy, której nie
dałoby się uzupełnić, rozszerzyć,
czasami nawet poprawić,
otwieramy profil poświęcony
historii motoryzacji.
W miarę potrzeby
i napływu informacji,
będziemy zamieszczali w nim
krótkie informacje
dotyczące tego tematu.
Sądzimy, że w ten sposób
z czasem uzyskamy efekt
ożywienia historii,
a AutoRok 1900-2000,
który w pewnym momencie
trzeba było zamknąć
i wydrukować, stanie się
jej pakietem startowym.
Liczymy też na nadsyłanie
przez czytelników ciekawych
faktów i krótkich materiałów,
które wzbogacą nasze
wspólne archiwum wiedzy.

   coty

jak zamówić AR0?
Niezależnie od tego ile masz
książek samochodowych,
AutoRok 1900-2000 stanie się
pozycją wyjątkową, do której
będziesz najczęściej wracał.
Rok po roku prezentuje
debiutujące samochody,
z wydarzeniami motoryzacyjnymi
i modą w tle.
Do nabycia mailowo:
redakcja (@) autorok.pl
lub telefonicznie 22 6751295.
Pod tym adresem już
zbieramy zamówienia.
500 stron, cena 100 zł.
Wysyłka gratis.
Seria limitowana.
 


 
szymanski

Klub DesignForum

Zapraszamy na naszą nową stonę :)

 

www.autorok.pl 

 AutoRok Design

AutoRok DESIGN

 

Już wkrótce w Empikach dostępne będzie kolejne specjalne wydanie AutoRok - poświęcone szeroko pojętej stylizacji samochodów. Na 516 stronach znajdziecie wiele tendencji w designie różnych kontynentów, a także w rozwoju designu poszczególnych marek samochodowych. Nie brakuje wywiadów ze stylistami, relacji z ośrodków designu, a także pięknych ilustracji.

Zachęcamy również do zamówienia szczególnego wydania Ilustrowanej Kroniki Samochodowej AutoRok 1900-2000. Na 516 stronach – rok po roku – przedstawiliśmy motoryzację głównie XX wieku - ponad 3000 pięknych ilustracji, losy założycieli firm samochodowych oraz ich wybitne dzieła z modą i wydarzeniami w tle.

Obydwa wydania zamówić można również mailowo  Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
 

 

 


AutoRok

 

 

  AutoRok 2017/2018

Jak zwykle od 17 lat, t
uż przed Świętami Bożego Narodzenia, pojawił się AutoRok stanowiący podsumowanie minionego sezonu oraz zapowiedź samochodów, które ukażą się w sezonie 2018. Sporo miejsca poświęciliśmy także motoryzacji 'elektrycznej', która wkrótce ma wyprzeć wszelkie napędy wykorzystujące silniki spalinowe. 382 strony z pewnością warte są wydatku 38 zł. 
 
 
 
 
 

   

Start
LAKIERNIA SKODY - DUŻA INWESTYCJA PDF Drukuj Email
Stories - Skoda
Przygotowanie produkcji seryjnej modelu Superb, związane było z gruntowną modernizacją i rozbudową zakładu w Kvasinach. Jedną z największych inwestycji okazało się stworzenie lakierni, spełniającej najbardziej surowe normy ochrony środowiska. Teraz należy ona do najnowocześniejszych w Europie. Co 2,8 minuty opuszcza ją lśniące nadwozie i co ciekawe, każde następne może być pokryte inną barwą. Dziennie da się polakierować 450 karoserii. Aktualnie z Kvasin wyjeżdżają nadwozia Superb i Fabii Sedan.
Czytaj całość…
 
ALMECO I CARVING - SPONSOR SLALOMU PDF Drukuj Email
Stories - Saab
Firma Almeco będąca wyłącznym importerem samochodów marki Saab w Polsce została głównym sponsorem II Mistrzostw Polski w Slalomie Carvingowym, które odbyły się w Korbielowie na Hali Miziowej. Zawody polegają na pokonaniu trasy oznaczonej rzędami kolorowych boi ustawionych prostopadle do linii spadku stoku w określonym przez organizatora czasie maksymalnym (ok. 20 sek.). Okrążenie boi znajdującej się dalej od linii spadku stoku nagradzane jest większą ilością zdobytych punktów. Wygrywa zawodnik, który mieszcząc się w limicie czasu uzyska ich największą ilość. W dążeniu do osiągnięcia perfekcji narciarz w skręcie carvingowym wykorzystuje wyłącznie budowę narty oraz zasady fizyki. Idea projektowania samochodów Saab też opiera się na skandynawskiej prostocie i próbie znalezienia najprostszego rozwiązania najważniejszych problemów, i w ten sposób osiągnięcia optymalnego środowiska dla kierowcy.
 
ENRICO PAVONI NA CZELE FIAT AUTO POLAND PDF Drukuj Email
Stories - Fiat
Po 5 latach sprawowania funkcji Prezesa Fiat Auto Poland, Massimo Gentilini powrócił do Włoch, gdzie powierzono mu odpowiedzialność za projekty spółki Fiat Auto. Na jego miejsce powołany został od wielu lat zadomowiony w Polsce Enrico Pavoni, dotychczasowy Prezes Fiat Polska.
Czytaj całość…
 
VOLVO S60 ETCC - POWRÓT NA TOR PDF Drukuj Email
Stories - Volvo
Po trzech latach nieobecności, Volvo powraca na tory wyścigowe, biorąc udział w serii ETCC - czyli Europejskich Mistrzostw Samochodów Turystycznych. Czyni to modelem S60 Super 2000 przygotowanym przez firmę Prodrive. Za kierownicami dwóch fabrycznych aut zasiądą Rickard Rydell oraz James Hanson.
Czytaj całość…
 
ZMIANA PREZESÓW RAFINERII GDAŃSKIEJ PDF Drukuj Email
Stories - Polski rynek motoryzacyjny
Nowym prezesem Rafinerii Gdańskiej S.A. został Paweł Olechowicz, który zastąpił pełniącego tę funkcję od marca 2000 roku Wojciecha Żurawika.
Czytaj całość…
 
TOYOTA WYBRAŁA DELPHI - NAGRODA ZA DOSKONAŁOŚĆ PDF Drukuj Email
Stories - Delphi
Na dorocznym spotkaniu i ceremonii wręczenia nagród, które odbyło się w Covington w stanie Kentucky, Delphi otrzymało trzy nagrody za spełnienie standardów Toyoty USA (TMMNA) w zakresie jakości i terminowości dostaw.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 381 382 nast. » koniec »»

Pozycje :: 3421 - 3429 z 3436

Szukaj

MASCAR filmiki

     

 
 

Dodaj do ulubionych