FB
 


ZBUDUJMY HISTORIĘ
Wychodząc z założenia,
że nie ma rzeczy, której nie
dałoby się uzupełnić, rozszerzyć,
czasami nawet poprawić,
otwieramy profil poświęcony
historii motoryzacji.
W miarę potrzeby
i napływu informacji,
będziemy zamieszczali w nim
krótkie informacje
dotyczące tego tematu.
Sądzimy, że w ten sposób
z czasem uzyskamy efekt
ożywienia historii,
a AutoRok 1900-2000,
który w pewnym momencie
trzeba było zamknąć
i wydrukować, stanie się
jej pakietem startowym.
Liczymy też na nadsyłanie
przez czytelników ciekawych
faktów i krótkich materiałów,
które wzbogacą nasze
wspólne archiwum wiedzy.

   coty

jak zamówić AR0?
Niezależnie od tego ile masz
książek samochodowych,
AutoRok 1900-2000 stanie się
pozycją wyjątkową, do której
będziesz najczęściej wracał.
Rok po roku prezentuje
debiutujące samochody,
z wydarzeniami motoryzacyjnymi
i modą w tle.
Do nabycia mailowo:
redakcja (@) autorok.pl
lub telefonicznie 22 6751295.
Pod tym adresem już
zbieramy zamówienia.
500 stron, cena 100 zł.
Wysyłka gratis.
Seria limitowana.
 


 
szymanski

Klub DesignForum

Zapraszamy na naszą nową stonę :)

 

www.autorok.pl 

 AutoRok Design

AutoRok DESIGN

 

Już wkrótce w Empikach dostępne będzie kolejne specjalne wydanie AutoRok - poświęcone szeroko pojętej stylizacji samochodów. Na 516 stronach znajdziecie wiele tendencji w designie różnych kontynentów, a także w rozwoju designu poszczególnych marek samochodowych. Nie brakuje wywiadów ze stylistami, relacji z ośrodków designu, a także pięknych ilustracji.

Zachęcamy również do zamówienia szczególnego wydania Ilustrowanej Kroniki Samochodowej AutoRok 1900-2000. Na 516 stronach – rok po roku – przedstawiliśmy motoryzację głównie XX wieku - ponad 3000 pięknych ilustracji, losy założycieli firm samochodowych oraz ich wybitne dzieła z modą i wydarzeniami w tle.

Obydwa wydania zamówić można również mailowo  Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
 

 

 


AutoRok

 

 

  AutoRok 2017/2018

Jak zwykle od 17 lat, t
uż przed Świętami Bożego Narodzenia, pojawił się AutoRok stanowiący podsumowanie minionego sezonu oraz zapowiedź samochodów, które ukażą się w sezonie 2018. Sporo miejsca poświęciliśmy także motoryzacji 'elektrycznej', która wkrótce ma wyprzeć wszelkie napędy wykorzystujące silniki spalinowe. 382 strony z pewnością warte są wydatku 38 zł. 
 
 
 
 
 

   

Start
TOYOTA DIAMOND COAST TRAIL - Test w krainie diamentów PDF Drukuj Email
Stories - Toyota
Po kilkunastu godzinach lotu nasz Jumbo Jet osiadł na pasie lotniska w Kapsztadzie, miasta malowniczo położonego między górami i oceanem. A właściwie dwoma oceanami, bo tuż obok, przy Przylądku Dobrej Nadziei ściera się Pacyfik z Atlantykiem.
Czytaj całość…
 
12 MILIONÓW WTRYSKÓW BOSCHA PDF Drukuj Email
Stories - Bosch
Od chwili wprowadzenia na rynek systemów wtrysku bezpośredniego do silników Diesla w 1997 roku, Bosch wyprodukował i dostarczył producentom samochodów ponad 12 milionów sztuk tych systemów. W samym tylko roku 2001 zakłady tej firmy opuściło ponad 5 milionów systemów wtryskowych do silników wysokoprężnych, w tym blisko 1 milion systemów UIS - czyli Unit Injector System.
 
VOLVO I DELPHI A.S. - EXCELLENCE AWARD PDF Drukuj Email
Stories - Delphi
Volvo Car Corporation wyróżniło najlepszego spośród swoich 380 bezpośrednich dostawców podzespołów niezbędnych do produkcji samochodów. W Goeteborgu z rąk Prezesa Volvo, Hansa Olova Olssona nagrodę Excellence Award odebrał Dave Burgner, Dyrektor Delphi Packard Electric Europa firmy dostarczającej systemy elektryczne i elektroniczne.
 
TOYOTA W WAŁBRZYCHU - ZESPÓŁ NAPĘDOWY PDF Drukuj Email
Stories - Toyota
Toyota Motor Manufacturing Poland (TMMP) z końcem roku 2004 zmodernizuje i rozbuduje swoje zakłady w Wałbrzychu, zwiększając asortyment produkcji o silniki benzynowe i manualne skrzynie biegów. Zespoły napędowe z Polski znajdą zastosowanie w modelu produkowanym wspólnie przez Toyotę i koncern PSA w czeskim Kolinie. Zdolności produkcyjne nowego silnika benzynowego mają osiągnąć poziom 250 tys. sztuk rocznie. Toyota ocenia, że na inwestycję w Polsce przeznaczy dodatkowych 300 mln. Euro, tworząc 700 nowych miejsc pracy.
 
SALMED 2002 - KARETKI VW PDF Drukuj Email
Stories - Volkswagen
Od 20-do 23 marca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyła się 19. edycja Międzynarodowego Salonu Medycznego SALMED 2002. Po raz pierwszy wprowadzono formułę, którą opracowano w oparciu o konsultacje organizatorów z wystawcami i przedstawicielami środowiska. Do ekspozycji poświęconych profilaktyce, lecznictwu oraz stomatologii dołączył, organizowany co dwa lata, salon Technika Medyczna. Tradycyjnie patronat nad Salmedem objął Minister Zdrowia. Na wystawie po raz kolejny obecne były samochody użytkowe Volkswagena, na bazie których po dokonaniu specjalistycznej zabudowy powstały różne wersje karetek, izoterm i innych pojazdów przeznaczonych dla branży medycznej, posiadające wymagane świadectwa homologacji.
 
SAAB PERFORMANCE HIRSCH PDF Drukuj Email
Stories - Saab
Firma Saab uznała, że coraz więcej klientów o wyrobionym guście pragnie silniej uwypuklić sportową indywidualność nabywanych Saabów. Podpisała więc długoterminową umowę z renomowaną szwajcarską firmą Hirsch Performance, od wielu lat specjalizującą się w tuningu samochodów tej marki. Modele tuningowane będą występowały ze znakiem "Saab Performance by Hirsch" i objęte zostaną pełną gwarancją. Już podczas genewskiego salonu samochodowego pokazano 305-konny egzemplarz Saaba 9-5 Aero SportKombi, stanowiący pierwszy przykład wyjątkowych możliwości tuningowych oferowanych w ramach nowej współpracy.
 
«« start « poprz. 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 nast. » koniec »»

Pozycje :: 3394 - 3402 z 3436

Szukaj

MASCAR filmiki

     

 
 

Dodaj do ulubionych