FB
 


ZBUDUJMY HISTORIĘ
Wychodząc z założenia,
że nie ma rzeczy, której nie
dałoby się uzupełnić, rozszerzyć,
czasami nawet poprawić,
otwieramy profil poświęcony
historii motoryzacji.
W miarę potrzeby
i napływu informacji,
będziemy zamieszczali w nim
krótkie informacje
dotyczące tego tematu.
Sądzimy, że w ten sposób
z czasem uzyskamy efekt
ożywienia historii,
a AutoRok 1900-2000,
który w pewnym momencie
trzeba było zamknąć
i wydrukować, stanie się
jej pakietem startowym.
Liczymy też na nadsyłanie
przez czytelników ciekawych
faktów i krótkich materiałów,
które wzbogacą nasze
wspólne archiwum wiedzy.

   coty

jak zamówić AR0?
Niezależnie od tego ile masz
książek samochodowych,
AutoRok 1900-2000 stanie się
pozycją wyjątkową, do której
będziesz najczęściej wracał.
Rok po roku prezentuje
debiutujące samochody,
z wydarzeniami motoryzacyjnymi
i modą w tle.
Do nabycia mailowo:
redakcja (@) autorok.pl
lub telefonicznie 22 6751295.
Pod tym adresem już
zbieramy zamówienia.
500 stron, cena 100 zł.
Wysyłka gratis.
Seria limitowana.
 


 
szymanski

Klub DesignForum

Zapraszamy na naszą nową stonę :)

 

www.autorok.pl 

 AutoRok Design

AutoRok DESIGN

 

Już wkrótce w Empikach dostępne będzie kolejne specjalne wydanie AutoRok - poświęcone szeroko pojętej stylizacji samochodów. Na 516 stronach znajdziecie wiele tendencji w designie różnych kontynentów, a także w rozwoju designu poszczególnych marek samochodowych. Nie brakuje wywiadów ze stylistami, relacji z ośrodków designu, a także pięknych ilustracji.

Zachęcamy również do zamówienia szczególnego wydania Ilustrowanej Kroniki Samochodowej AutoRok 1900-2000. Na 516 stronach – rok po roku – przedstawiliśmy motoryzację głównie XX wieku - ponad 3000 pięknych ilustracji, losy założycieli firm samochodowych oraz ich wybitne dzieła z modą i wydarzeniami w tle.

Obydwa wydania zamówić można również mailowo  Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
 

 

 


AutoRok

 

 

  AutoRok 2017/2018

Jak zwykle od 17 lat, t
uż przed Świętami Bożego Narodzenia, pojawił się AutoRok stanowiący podsumowanie minionego sezonu oraz zapowiedź samochodów, które ukażą się w sezonie 2018. Sporo miejsca poświęciliśmy także motoryzacji 'elektrycznej', która wkrótce ma wyprzeć wszelkie napędy wykorzystujące silniki spalinowe. 382 strony z pewnością warte są wydatku 38 zł. 
 
 
 
 
 

   

Start
PIONIERSKIE TORY - NISSAN OFF-ROAD PDF Drukuj Email
Stories - Nissan
Szefowie Nissan Poland doszli do wniosku, że doskonałe parametry samochodów terenowych można ocenić jedynie w prawdziwie off-roadowych warunkach. Dlatego też w wielu miastach Polski, przy salonach dealerskich powstały specjalne tory terenowe, gdzie klienci mogli wypróbować poszczególne modele. Ten pionierski na naszym rynku sposób promocji aut 4x4 spotykał się z gorącym przyjęciem ze strony klientów, którzy często odkrywali swoją nową pasję.
 
BOKSER W PHAETONIE - MASKA Z AUTOGRAFEM PDF Drukuj Email
Stories - Volkswagen
Podczas wizyty w Ryzie, gdzie odbyła się premiera filmu "Ali" były bokserski mistrz świata Muhammed Ali znalazł czas, by przetestować superlimuzynę Volkswagena. Phaeton przypadł mu do tego stopnia do gustu, że od razu chciał ją nabyć. Ze względów organizacyjnych skończyło się jednak na miniaturowym modelu i na pozostawieniu autografu na masce egzemplarza, którym podróżował.
Czytaj całość…
 
MAGAZYN FORDA - CZĘŚCI W TERESINIE PDF Drukuj Email
Stories - Ford
Pod koniec czerwca w Teresinie pod Warszawą, odbyło się uroczyste otwarcie centralnego magazynu części zamiennych Forda w Polsce. Jest on częścią ogólnoeuropejskiej sieci logistycznej firmy Ford. Pozwoli na skrócenie czasu oczekiwania dilerów na części zamienne, dzięki czemu zwiększy się zadowolenie klientów korzystających z usług autoryzowanych dilerów tej marki. Przyniesie także korzyści samym dilerom, którzy mogą zredukować własne zapasy.
Czytaj całość…
 
PORSCHE BOXSTER S - ROADSTER Z BOXEREM PDF Drukuj Email
Stories - Porsche
Pod koniec lat 60, Porsche postanowiło wprowadzić skromniejszą, a zatem i tańszą od 911-ki rodzinę samochodów. Wspólnie z Volkswagenem powstał wówczas 2-miejscowy model VW Porsche 914/916 z centralnie umieszczonym silnikiem i dachem typu targa. W 1975 samochód ten zastąpiono modelem 924, który występował wyłącznie w postaci coupe z dużą otwieraną szybą z tyłu i z układem napędowym typu transaxle.
Czytaj całość…
 
HONDA CIVIC - PÓŁ MILIONA PDF Drukuj Email
Stories - Honda
W brytyjskim zakładzie Hondy w miejscowości Swindon, z taśmy produkcyjnej zjechał półmilionowy egzemplarz modelu Civic. By nie był to taki zwykły samochód, do jego montażu zaproszono kierowców Formuły 1, którzy jeżdżą z silnikami Hondy za plecami, a więc Jacquesa Villeneuve i Oliviera Panisa z zespołu BAR.
Czytaj całość…
 
MERCURY MARAUDER - ZE SPOKOJNEJ PLANETY PDF Drukuj Email
Stories - Mercury
Rzadko się zdarza, by przed wprowadzeniem na rynek, na pozór zupełnie przeciętnego auta, wpływały znaczące liczbowo zamówienia. O takim szczęściu może mówić koncern Forda, który raz za razem wypuszcza wozy, najwyraźniej przypadające ludziom do gustu. Tym razem nie jest to samochód sportowy, lecz dość spokojnie wyglądająca limuzyna Marauder '03 marki Mercury.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 nast. » koniec »»

Pozycje :: 3349 - 3357 z 3436

Szukaj

MASCAR filmiki

     

 
 

Dodaj do ulubionych