FB
 


ZBUDUJMY HISTORIĘ
Wychodząc z założenia,
że nie ma rzeczy, której nie
dałoby się uzupełnić, rozszerzyć,
czasami nawet poprawić,
otwieramy profil poświęcony
historii motoryzacji.
W miarę potrzeby
i napływu informacji,
będziemy zamieszczali w nim
krótkie informacje
dotyczące tego tematu.
Sądzimy, że w ten sposób
z czasem uzyskamy efekt
ożywienia historii,
a AutoRok 1900-2000,
który w pewnym momencie
trzeba było zamknąć
i wydrukować, stanie się
jej pakietem startowym.
Liczymy też na nadsyłanie
przez czytelników ciekawych
faktów i krótkich materiałów,
które wzbogacą nasze
wspólne archiwum wiedzy.

   coty

jak zamówić AR0?
Niezależnie od tego ile masz
książek samochodowych,
AutoRok 1900-2000 stanie się
pozycją wyjątkową, do której
będziesz najczęściej wracał.
Rok po roku prezentuje
debiutujące samochody,
z wydarzeniami motoryzacyjnymi
i modą w tle.
Do nabycia mailowo:
redakcja (@) autorok.pl
lub telefonicznie 22 6751295.
Pod tym adresem już
zbieramy zamówienia.
500 stron, cena 100 zł.
Wysyłka gratis.
Seria limitowana.
 


 
szymanski

Klub DesignForum

Zapraszamy na naszą nową stonę :)

 

www.autorok.pl 

 AutoRok Design

AutoRok DESIGN

 

Już wkrótce w Empikach dostępne będzie kolejne specjalne wydanie AutoRok - poświęcone szeroko pojętej stylizacji samochodów. Na 516 stronach znajdziecie wiele tendencji w designie różnych kontynentów, a także w rozwoju designu poszczególnych marek samochodowych. Nie brakuje wywiadów ze stylistami, relacji z ośrodków designu, a także pięknych ilustracji.

Zachęcamy również do zamówienia szczególnego wydania Ilustrowanej Kroniki Samochodowej AutoRok 1900-2000. Na 516 stronach – rok po roku – przedstawiliśmy motoryzację głównie XX wieku - ponad 3000 pięknych ilustracji, losy założycieli firm samochodowych oraz ich wybitne dzieła z modą i wydarzeniami w tle.

Obydwa wydania zamówić można również mailowo  Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
 

 

 


AutoRok

 

 

  AutoRok 2017/2018

Jak zwykle od 17 lat, t
uż przed Świętami Bożego Narodzenia, pojawił się AutoRok stanowiący podsumowanie minionego sezonu oraz zapowiedź samochodów, które ukażą się w sezonie 2018. Sporo miejsca poświęciliśmy także motoryzacji 'elektrycznej', która wkrótce ma wyprzeć wszelkie napędy wykorzystujące silniki spalinowe. 382 strony z pewnością warte są wydatku 38 zł. 
 
 
 
 
 

   

Start
CHEVROLET CORVETTE - ANNIVERSARY EDITION PDF Drukuj Email
Stories - Chevrolet
W sezonie 2003 Chevrolet będzie święcił 50 rocznicę narodzin najsłynniejszego amerykańskiego samochodu sportowego - Corvette. Ponieważ przygotowania do tego jubileuszu trwają, już przygotowano specjalną wersję najnowszego modelu, nazwaną 50th Anniversary. Dostępna jest ona zarówno w postaci coupe jak i convertible, ale tylko jako rocznik 2003.
Czytaj całość…
 
130 LAT POWERTRAIN POLSKA - ZACZĘŁO SIĘ OD POMP PDF Drukuj Email
Stories - Polski rynek motoryzacyjny
Zakład w Bielsku-Białej, należący dziś do F.A.Powertrain Polska, obchodził 130-te urodziny. Jego początki związane są z zakładem rzemieślniczym, założonym w roku 1872 przez Karola Ochsnera. Podstawowym produktem zakładu początkowo były instalacje rurociągowe, zbiorniki i kotły miedziane, a następnie ręczne pompy, później motopompy "Silesia" i wreszcie silniki wysokoprężne.
Czytaj całość…
 
OSTATNIE BMW Z3 - NADJEŻDŻA Z4 PDF Drukuj Email
Stories - BMW
BMW nie może narzekać na brak zainteresowania sportowymi roadsterami o symbolu Z3. Podobno są nawet osoby, które się w nich zakochują i to po obu stronach Oceanu. W Europie, bo po prostu cenią wozy tej marki, zaś w USA z tego powodu, że właśnie tam są wytwarzane. Ściślej określając - były wytwarzane, jako że na początku lipca z taśmy w Południowej Karolinie zjechał ostatni model Z3, kończący blisko 300-tysięczną serię.
Czytaj całość…
 
VOLKSWAGEN GOLF R32 - WILK W OWCZEJ SKÓRZE PDF Drukuj Email
Stories - Volkswagen
Podczas Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Madrycie, który odbył się na przełomie maja i czerwca, Volkswagen zaprezentował najsilniejszego z dotychczas seryjnie produkowanych Golfów. Model R32 napędzany jest bardzo zwartym silnikiem V6-3,2 znanym już z Phaetona.
Czytaj całość…
 
MERCEDES C 4MATIC - MOC NA CZTERY KOŁA PDF Drukuj Email
Stories - Mercedes
Mercedes C występował dotychczas jedynie z klasycznym układem napędowym, a więc z takim, w którym cała moc silnika przekazywana był tylko na koła tylne. Teraz ofertę rozszerzono o modele mające nowoczesny układ 4Matic, w którym napędzane są wszystkie koła. Występuje on zarówno w limuzynach jak i kombi tradycyjnie oznakowanym literą T.
Czytaj całość…
 
CHRYSLER PT CRUISER - WERSJE SPECJALNE PDF Drukuj Email
Stories - Chrysler
Ogromna popularność, jaką się cieszy PT Cruiser, sprawia, że wprowadzane są coraz to nowe wersje specjalne tego samochodu. I tak np. w USA, a następnie w Europie pojawiła się limitowana do 250 egzemplarzy seria Street Cruiser 1 ze złotymi i żółtymi dodatkami.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 nast. » koniec »»

Pozycje :: 3340 - 3348 z 3436

Szukaj

MASCAR filmiki

     

 
 

Dodaj do ulubionych