FB
 
FB

ZBUDUJMY HISTORIĘ
Wychodząc z założenia,
że nie ma rzeczy, której nie
dałoby się uzupełnić, rozszerzyć,
czasami nawet poprawić,
otwieramy profil poświęcony
historii motoryzacji.
W miarę potrzeby
i napływu informacji,
będziemy zamieszczali w nim
krótkie informacje
dotyczące tego tematu.
Sądzimy, że w ten sposób
z czasem uzyskamy efekt
ożywienia historii,
a AutoRok 1900-2000,
który w pewnym momencie
trzeba było zamknąć
i wydrukować, stanie się
jej pakietem startowym.
Liczymy też na nadsyłanie
przez czytelników ciekawych
faktów i krótkich materiałów,
które wzbogacą nasze
wspólne archiwum wiedzy.

   coty

jak zamówić AR0?
Niezależnie od tego ile masz
książek samochodowych,
AutoRok 1900-2000 stanie się
pozycją wyjątkową, do której
będziesz najczęściej wracał.
Rok po roku prezentuje
debiutujące samochody,
z wydarzeniami motoryzacyjnymi
i modą w tle.
Do nabycia mailowo:
redakcja (@) autorok.pl
lub telefonicznie 22 6751295.
Pod tym adresem już
zbieramy zamówienia.
500 stron, cena 100 zł.
Wysyłka gratis.
Seria limitowana.
 


 
szymanski

Klub DesignForum

  AR0

 

AutoRok 1900-2000


W Empikach dostępne jest jeszcze szczególne wydanie Ilustrowanej Kroniki Samochodowej AutoRok 1900-2000. Na 516 stronach – rok po roku – przedstawiliśmy motoryzację głównie XX wieku - ponad 3000 pięknych ilustracji, losy założycieli firm samochodowych oraz ich wybitne dzieła z modą i wydarzeniami w tle.
 

  

 

 

 

 


AutoRok

 

 

  AutoRok 2017/2018

Jak zwykle od 17 lat, t
uż przed Świętami Bożego Narodzenia, pojawił się AutoRok stanowiący podsumowanie minionego sezonu oraz zapowiedź samochodów, które ukażą się w sezonie 2018. Sporo miejsca poświęciliśmy także motoryzacji 'elektrycznej', która wkrótce ma wyprzeć wszelkie napędy wykorzystujące silniki spalinowe. 382 strony z pewnością warte są wydatku 38 zł. 
 
 
 
 
 

   

Start
Car of the Year 2018 PDF Drukuj Email
Stories - Car of the Year
coty18Tegorocznym zwycięzcą konkursu Car of the Year, wybranym przez 60 jurorów z 23 krajów europejskich, został XC40. Jeszcze żaden model Volvo nie doszedł tak daleko w historii konkursu. "Po raz pierwszy Volvo ma w swojej ofercie trzy dostępne na całym świecie SUV-y. XC40 będzie silnym wkładem w dalszy ich rozwój, przenosząc nas do nowego i szybko rozwijającego się segmentu małych SUV-ów." - powiedział Håkan Samuelsson, prezes i dyrektor generalny Volvo Cars po otrzymaniu trofeum od Franka Janssena, nowego prezesa Car of the Year.

Volvo XC40 – 325 pkt
Seat Ibiza – 242 pkt
BMW 5-series – 226 pkt
Kia Stinger – 204 pkt
Citroën C3 Aircross – 171 pkt
Audi A8 – 169 pkt
Alfa Romeo Stelvio – 163 pkt
 
Volkswagen Tiguan Allspace PDF Drukuj Email
Stories - Volkswagen
Tiguan Tendencja do zastępowania minivanów SUV-ami trwa w najlepsze, również dużymi, zaspakajającymi wymagania klientów poszukujących większej przestrzeni, a przede wszystkim 7-miejsc. Świetnie w ten trend wpisuje się Tiguan Allspace. O ile na tylnych siedzeniach minivana mogą podróżować osoby nawet rosłe, w SUV-ie mieszczą się tylko dzieci i młodzież, a dorośli wytrzymają na dodatkowych fotelach podwózkę na krótkim odcinku. Jednak i taka możliwość czasami okazuje się zbawienna i rozszerza walory użytkowe samochodu.

Czytaj całość…
 
Car of the Year 2018 - Test w Mortefontaine PDF Drukuj Email
Stories - Car of the Year
MortefontainJak zwykle, dwa tygodnie przed salonem samochodowym w Genewie, gdzie co roku ogłaszane są wyniki konkursu Car of the Year, odbyła się sesja testowa w której udział wzięły auta nominowane do ’siódemki’.

Czytaj całość…
 
Wrap!t Ring  konkurs aplikatorów 3M Endorsed PDF Drukuj Email
Stories - 3M
3mPodczas targów Rema Days Warsaw, odwiedziliśmy firmę 3M Poland, która jak zwykle przygotowała sporo atrakcji. Między innymi stworzyła wyjątkową strefę personalizacji różnych powierzchni przy wykorzystaniu folii graficznych. Główną atrakcją strefy był konkurs 3M Endorsed Wrap!t Ring, czyli zmagania certyfikowanych aplikatorów 3M Endorsed. Polegał on na oklejaniu na żywo BMW i8 najnowszą folią 3M™ IJ180mC, zadrukowaną autorskimi projektami graficznymi, w połączeniu z wyklejaniem folią do zmiany koloru 3M™ serii 1080. Podczas targów aplikatorzy aż ośmiokrotnie odmienili wygląd oklejanego na żywo BMW i8 Frozen Yellow.

Czytaj całość…
 
Kia Ceed - Ceed od podszewki PDF Drukuj Email
Stories - Kia
Ceed Ukazanie się każdego nowego modelu samochodu cieszy. Tym bardziej, jeśli poznajemy go w czasie projektowania lub choćby testowania, które na drogach publicznych zazwyczaj odbywa się w mundurku kamuflującym, zapobiegającym przedwczesnemu ujawnieniu głównych linii designu i jego szczegółów. Niedawno firma Kia zaprosiła nas, byśmy mogli ocenić przede wszystkim walory jezdne nowego Kia Ceed, a w ramach konferencji przyjrzeć się gotowemu autu i porozmawiać z jego twórcami.

Czytaj całość…
 
BMW X2 - Lajfstajlowy crossover PDF Drukuj Email
Stories - BMW
X2Firma BMW zamknęła rok 2017 na pozycji lidera motoryzacyjnego segmentu premium. Rzadko kogo ten sukces zaskoczył, bo taka sytuacja powtarza się już ósmy rok z rzędu. Nie zaskakuje też widok modelu i3 na naszych ulicach, bo po pierwsze auto jest absolutnie topowe pod wieloma względami, a przede wszystkim elektryczne – czyli czyste i tanie w eksploatacji.

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 28 - 36 z 3423

Szukaj

MASCAR filmiki

     

 
 

Dodaj do ulubionych