FB
 
FB

ZBUDUJMY HISTORIĘ
Wychodząc z założenia,
że nie ma rzeczy, której nie
dałoby się uzupełnić, rozszerzyć,
czasami nawet poprawić,
otwieramy profil poświęcony
historii motoryzacji.
W miarę potrzeby
i napływu informacji,
będziemy zamieszczali w nim
krótkie informacje
dotyczące tego tematu.
Sądzimy, że w ten sposób
z czasem uzyskamy efekt
ożywienia historii,
a AutoRok 1900-2000,
który w pewnym momencie
trzeba było zamknąć
i wydrukować, stanie się
jej pakietem startowym.
Liczymy też na nadsyłanie
przez czytelników ciekawych
faktów i krótkich materiałów,
które wzbogacą nasze
wspólne archiwum wiedzy.

   coty

jak zamówić AR0?
Niezależnie od tego ile masz
książek samochodowych,
AutoRok 1900-2000 stanie się
pozycją wyjątkową, do której
będziesz najczęściej wracał.
Rok po roku prezentuje
debiutujące samochody,
z wydarzeniami motoryzacyjnymi
i modą w tle.
Do nabycia mailowo:
redakcja (@) autorok.pl
lub telefonicznie 22 6751295.
Pod tym adresem już
zbieramy zamówienia.
500 stron, cena 100 zł.
Wysyłka gratis.
Seria limitowana.
 


 
szymanski

Klub DesignForum

  AR0

 

AutoRok 1900-2000


W Empikach dostępne jest jeszcze szczególne wydanie Ilustrowanej Kroniki Samochodowej AutoRok 1900-2000. Na 516 stronach – rok po roku – przedstawiliśmy motoryzację głównie XX wieku - ponad 3000 pięknych ilustracji, losy założycieli firm samochodowych oraz ich wybitne dzieła z modą i wydarzeniami w tle.
 

  

 

 

 

 


AutoRok

 

 

  AutoRok 2017/2018

Jak zwykle od 17 lat, t
uż przed Świętami Bożego Narodzenia, pojawił się AutoRok stanowiący podsumowanie minionego sezonu oraz zapowiedź samochodów, które ukażą się w sezonie 2018. Sporo miejsca poświęciliśmy także motoryzacji 'elektrycznej', która wkrótce ma wyprzeć wszelkie napędy wykorzystujące silniki spalinowe. 382 strony z pewnością warte są wydatku 38 zł. 
 
 
 
 
 

   

Start
Skoda Karoq - Sprawny crossover PDF Drukuj Email
Stories - Skoda
KaroqW ostatnich latach Skoda stała się jedną z najbardziej zaskakujących marek. Zaczęła robić ciekawe, poszukiwane auta, które przyciągają kolejne rzesze nabywców. Rosnąca sprzedaż generuje zyski, więc firma może sobie pozwolić na coraz więcej. I ma tego efekty. Śmiało można mówić o sprzężeniu zwrotnym. Już wiadomo, że udanym modelem jest Kodiaq, a teraz nadjeżdża kolejny hit, jakim jest bardziej kompaktowy Karoq.

Czytaj całość…
 
Honda Civic Type-R PDF Drukuj Email
Stories - Honda
Type-RSpokój, cisza, plaża, a później rasowy ryk silnika kręcącego się do niewiarygodnie wysokich obrotów, zryw wciskający w fotel i hamowanie. Przypomniały mi się czasy, w których lądowe rekordy prędkości bito na równiutkich jak tafla lodu plażach. Miałem ochotę ruszyć i pędzić przed siebie. Ale duńska plaża to nie Pendine.Czytaj całość…
 
Car of the Year 2018 PDF Drukuj Email
Stories - Car of the Year
coty2018 Ukazała się już oficjalna lista kandydatów do tytułu Car of the Year 2018. Mimo wszystko, mogą jeszcze nastąpić zmiany, gdy np. okaże się, że któryś z kandydatów nie będzie w stanie spełnić wymogów konkursu.
Czytaj całość…
 
Dacia Duster - Kultowy offroader PDF Drukuj Email
Stories - Dacia
DusterJeśli mielibyśmy wymienić modele, które odniosły niewiarygodny sukces rynkowy, to z pewnością nie zabrakłoby wśród nich Dacii Duster. W dużej mierze to właśnie ona, dzięki wyjątkowo korzystnej cenie i swojej wielkości, rozruszała kwitnący obecnie segment B. Opracowując nowy model postanowiono zachować dotychczasowy styl auta. Zachowując dotychczasowe rozmiary uzyskano ciekawy, a nawet zaskakujący efekt: ‘nadmuchane’ nadwozie wydaje się większe i bardziej muskularne niż dotychczasowe.

Czytaj całość…
 
Subaru Impreza i XV 2.0i S Eye Sight - Bokser w dobrej formie PDF Drukuj Email
Stories - Subaru
Impreza Kilka lat temu Subaru przedstawiło projekt nowej platformy, zapowiadając, że właśnie na niej opracowuje kolejną generację swoich aut. Czas minął, rozległ się gong i ... wsiedliśmy za kierownicę europejskiej wersji Imprezy oraz jej lekko uterenowionej lajfstajlowej odmiany XV. Obie bazują na tym samym nadwoziu, które w odróżnieniu od wielu wcześniejszych modeli, nie jest sedanem, lecz hatchbackiem.

Czytaj całość…
 
Kia Stonic - Spryciarz z klasy B PDF Drukuj Email
Stories - Kia
StonicKia ma ostatnio tyle nowych modeli, ile niektóre firmy nie miały przez całą dekadę. W najnowszym debiucie odsłonięto kolejnego crossovera – zgodnie z panującą modą – segmentu B, który wejdzie w miejsce Vengi. Oczywiście trudno powiedzieć, by był jej następcą; raczej nie, po prostu zmienił się popyt na rynku i teraz zamiast mikrovanów zawzięliśmy się na crossovery.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 28 - 36 z 3411

Szukaj

MASCAR filmiki

     

 
 

Dodaj do ulubionych