FB
 
FB

ZBUDUJMY HISTORIĘ
Wychodząc z założenia,
że nie ma rzeczy, której nie
dałoby się uzupełnić, rozszerzyć,
czasami nawet poprawić,
otwieramy profil poświęcony
historii motoryzacji.
W miarę potrzeby
i napływu informacji,
będziemy zamieszczali w nim
krótkie informacje
dotyczące tego tematu.
Sądzimy, że w ten sposób
z czasem uzyskamy efekt
ożywienia historii,
a AutoRok 1900-2000,
który w pewnym momencie
trzeba było zamknąć
i wydrukować, stanie się
jej pakietem startowym.
Liczymy też na nadsyłanie
przez czytelników ciekawych
faktów i krótkich materiałów,
które wzbogacą nasze
wspólne archiwum wiedzy.

   coty

jak zamówić AR0?
Niezależnie od tego ile masz
książek samochodowych,
AutoRok 1900-2000 stanie się
pozycją wyjątkową, do której
będziesz najczęściej wracał.
Rok po roku prezentuje
debiutujące samochody,
z wydarzeniami motoryzacyjnymi
i modą w tle.
Do nabycia mailowo:
redakcja (@) autorok.pl
lub telefonicznie 22 6751295.
Pod tym adresem już
zbieramy zamówienia.
500 stron, cena 100 zł.
Wysyłka gratis.
Seria limitowana.
 


 
szymanski

Klub DesignForum

  AutoRok Design

AutoRok DESIGN

 

Już wkrótce w Empikach dostępne będzie kolejne specjalne wydanie AutoRok - poświęcone szeroko pojętej stylizacji samochodów. Na 516 stronach znajdziecie wiele tendencji w designie różnych kontynentów, a także w rozwoju designu poszczególnych marek samochodowych. Nie brakuje wywiadów ze stylistami, relacji z ośrodków designu, a także pięknych ilustracji.

Zachęcamy również do zamówienia szczególnego wydania Ilustrowanej Kroniki Samochodowej AutoRok 1900-2000. Na 516 stronach – rok po roku – przedstawiliśmy motoryzację głównie XX wieku - ponad 3000 pięknych ilustracji, losy założycieli firm samochodowych oraz ich wybitne dzieła z modą i wydarzeniami w tle.

Obydwa wydania zamówić można również mailowo  Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
 

 

 


AutoRok

 

 

  AutoRok 2017/2018

Jak zwykle od 17 lat, t
uż przed Świętami Bożego Narodzenia, pojawił się AutoRok stanowiący podsumowanie minionego sezonu oraz zapowiedź samochodów, które ukażą się w sezonie 2018. Sporo miejsca poświęciliśmy także motoryzacji 'elektrycznej', która wkrótce ma wyprzeć wszelkie napędy wykorzystujące silniki spalinowe. 382 strony z pewnością warte są wydatku 38 zł. 
 
 
 
 
 

   

Start
Ford Focus - Nowa generacja PDF Drukuj Email
Stories - Ford
FordFocus 20-lecie ukazania się pierwszego Forda Focusa, którego główny stylista Claude Lobo dowiódł, że nawet tak dość konserwatywny segment C da się rozruszać pod względem artystycznym, stało się doskonałą okazją do wprowadzenia najnowszej generacji tego samochodu. Co więcej, rocznica ta przypadła na 50-lecie fordowskiego ośrodka designu w Merkenich.

Czytaj całość…
 
Genesis Essentia - Nowy symbol luksusu PDF Drukuj Email
Stories - Genesis
Genesis EssentiaWśród osób oceniających wygląd najnowszych samochodów istnieje przekonanie, że kilka marek przeżywa kryzys związany z designem. Z pewnością nie dotyczy on świeżo upieczonej marki Genesis, która w Nowym Jorku przedstawiła koncepcyjne auto sportowe Essentia, o pięknej rzeźbie, rasowych proporcjach i świetnie dobranych detalach. Ten styl zaproponowany przez team kierowany przez Luca Donkerwolke nazwano ‘Atletyczną Elegancją’.

Czytaj całość…
 
SsangYong e-SIV - Popłynie z prądem PDF Drukuj Email
Stories - SsangYong
SsangYongNa stoisku firmy SsangYong w Palexpo usłyszeliśmy ciekawą wypowiedź; jeśli ktoś nie dostrzega przemian w motoryzacji, umysłowo jest ślepy. Koncepcyjny e-SIV (Electric Smart Interface Vehicle) to strategiczny model tej marki, który pokazuje, że i ta firma będzie podążała ogólnoświatową tendencją do pojazdów elektrycznych, łączności i jazdy autonomicznej.

Czytaj całość…
 
Hyundai Le Fil Rouge - Czerwona Nić PDF Drukuj Email
Stories - Hyundai
Le Fil Rouge Ustabilizowana na wysokim poziomie sytuacja rynkowa Hyundaia sprawia, że południowokoreański koncern spokojnie może patrzeć w przyszłość. By nikt w to nie wątpił, regularnie pokazuje nad czym pracują jego ośrodki R&D. Papierkiem lakmusowym są pojazdy koncepcyjne wybiegające w bliższą lub bardziej odległą przyszłość. Jednym z takich dzieł jest samochód Le Fil Rouge.

Czytaj całość…
 
Subaru Viziv Tourer - W stylu Dynamic x Solid PDF Drukuj Email
Stories - Subaru
Viziv TourerSubaru do Genewy przywiozło koncepcyjne kombi o designie Dynamic x Solid dosłownie tryskającym dynamiką. Taki jego charakter wynika z plastycznie ukształtowanej twarzy pociętej ostrymi liniami, wielkich bocznych wlotów powietrza i wkomponowanych w nie lotek.

Czytaj całość…
 
Porsche Mission E Cross Turismo - Ważna misja PDF Drukuj Email
Stories - Porsche
Porsche Mission E Cross Turismo Porsche wzorem innych marek koncernu VW zapowiedziało przyłączenie się do elektryfikacji aut swojej marki. Pierwszym konkretnym działaniem było stworzenie pojazdu koncepcyjnego Mission E, a w Genewie zademonstrowano nową odsłonę ‘elektroprojektu’ o nazwie Cross Tourer. Ten typ samochodu określany jest mianem CUV - co w rozwinięciu znaczy Cross Utility Vehicle. Brzmi groźnie, natomiast nie sądzę by ktokolwiek katował tak ekskluzywny samochód w ciężkim terenie. Nie do tego on ma służyć, co nie zmienia faktu, iż auto uniesione na sporych kołach odpornych na uszkodzenie i mające napęd AWD jest bardzo sprawne terenowo.

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 28 - 36 z 3434

Szukaj

MASCAR filmiki

     

 
 

Dodaj do ulubionych