FB
 
FB

ZBUDUJMY HISTORIĘ
Wychodząc z założenia,
że nie ma rzeczy, której nie
dałoby się uzupełnić, rozszerzyć,
czasami nawet poprawić,
otwieramy profil poświęcony
historii motoryzacji.
W miarę potrzeby
i napływu informacji,
będziemy zamieszczali w nim
krótkie informacje
dotyczące tego tematu.
Sądzimy, że w ten sposób
z czasem uzyskamy efekt
ożywienia historii,
a AutoRok 1900-2000,
który w pewnym momencie
trzeba było zamknąć
i wydrukować, stanie się
jej pakietem startowym.
Liczymy też na nadsyłanie
przez czytelników ciekawych
faktów i krótkich materiałów,
które wzbogacą nasze
wspólne archiwum wiedzy.

   coty

jak zamówić AR0?
Niezależnie od tego ile masz
książek samochodowych,
AutoRok 1900-2000 stanie się
pozycją wyjątkową, do której
będziesz najczęściej wracał.
Rok po roku prezentuje
debiutujące samochody,
z wydarzeniami motoryzacyjnymi
i modą w tle.
Do nabycia mailowo:
redakcja (@) autorok.pl
lub telefonicznie 22 6751295.
Pod tym adresem już
zbieramy zamówienia.
500 stron, cena 100 zł.
Wysyłka gratis.
Seria limitowana.
 


 
szymanski

Klub DesignForum

  AR0

 

AutoRok 1900-2000


W Empikach dostępne jest jeszcze szczególne wydanie Ilustrowanej Kroniki Samochodowej AutoRok 1900-2000. Na 516 stronach – rok po roku – przedstawiliśmy motoryzację głównie XX wieku - ponad 3000 pięknych ilustracji, losy założycieli firm samochodowych oraz ich wybitne dzieła z modą i wydarzeniami w tle.
 

  

 

 

 

 


AutoRok

 

 

  AutoRok 2017/2018

Jak zwykle od 17 lat, t
uż przed Świętami Bożego Narodzenia, pojawił się AutoRok stanowiący podsumowanie minionego sezonu oraz zapowiedź samochodów, które ukażą się w sezonie 2018. Sporo miejsca poświęciliśmy także motoryzacji 'elektrycznej', która wkrótce ma wyprzeć wszelkie napędy wykorzystujące silniki spalinowe. 382 strony z pewnością warte są wydatku 38 zł. 
 
 
 
 
 

   

Start
Wrap!t Ring  konkurs aplikatorów 3M Endorsed PDF Drukuj Email
Stories - 3M
3mPodczas targów Rema Days Warsaw, odwiedziliśmy firmę 3M Poland, która jak zwykle przygotowała sporo atrakcji. Między innymi stworzyła wyjątkową strefę personalizacji różnych powierzchni przy wykorzystaniu folii graficznych. Główną atrakcją strefy był konkurs 3M Endorsed Wrap!t Ring, czyli zmagania certyfikowanych aplikatorów 3M Endorsed. Polegał on na oklejaniu na żywo BMW i8 najnowszą folią 3M™ IJ180mC, zadrukowaną autorskimi projektami graficznymi, w połączeniu z wyklejaniem folią do zmiany koloru 3M™ serii 1080. Podczas targów aplikatorzy aż ośmiokrotnie odmienili wygląd oklejanego na żywo BMW i8 Frozen Yellow.

Czytaj całość…
 
Kia Ceed - Ceed od podszewki PDF Drukuj Email
Stories - Kia
Ceed Ukazanie się każdego nowego modelu samochodu cieszy. Tym bardziej, jeśli poznajemy go w czasie projektowania lub choćby testowania, które na drogach publicznych zazwyczaj odbywa się w mundurku kamuflującym, zapobiegającym przedwczesnemu ujawnieniu głównych linii designu i jego szczegółów. Niedawno firma Kia zaprosiła nas, byśmy mogli ocenić przede wszystkim walory jezdne nowego Kia Ceed, a w ramach konferencji przyjrzeć się gotowemu autu i porozmawiać z jego twórcami.

Czytaj całość…
 
BMW X2 - Lajfstajlowy crossover PDF Drukuj Email
Stories - BMW
X2Firma BMW zamknęła rok 2017 na pozycji lidera motoryzacyjnego segmentu premium. Rzadko kogo ten sukces zaskoczył, bo taka sytuacja powtarza się już ósmy rok z rzędu. Nie zaskakuje też widok modelu i3 na naszych ulicach, bo po pierwsze auto jest absolutnie topowe pod wieloma względami, a przede wszystkim elektryczne – czyli czyste i tanie w eksploatacji.

Czytaj całość…
 
EU-LIVE PSA - Sposób na paryskie korki PDF Drukuj Email
Stories - EU-LIVE
EU-LiveKonsorcjum EU-LIVE „Efficient Urban LIght VEhicle" zrzeszające 12 partnerów z 6 krajów, w tym Grupę PSA, jedynego konstruktora samochodów w tym gronie, w ramach programu badań i innowacji „Horyzont 2020 GV5” wspierane przez Komisję Europejską (dofinansowanie 6,7 mln Euro) przedstawiło zelektryfikowany lekki pojazd z kategorii L5e1, który plasuje się pomiędzy światem dwu i czterokołowców.

Czytaj całość…
 
Finałowa siódemka Car of the Year 2018 PDF Drukuj Email
Stories - Car of the Year
cotyZnamy już 'siódemkę' samochodów nominowanych do końcowego etapu konkursu Car of the Year 2018:
Czytaj całość…
 
Volvo XC40 - Pierwsza jazda PDF Drukuj Email
Stories - Volvo
XC40Modelem XC40 Volvo robi ukłon w stronę osób zainteresowanych SUV-em bardziej kompaktowym niż XC60 i XC90, czyli tej wielkości co Audi Q3, BMW X1, Jeep Compass, Range Rover Evoque, a wymieniając marki popularne: Peugeot 3008, Ford Kuga i VW Tiguan. Klientami najprawdopodobniej będą ci, których stać na więcej, ale jeżdżąc głównie po mieście nie chcą zbyt dużego i ciężkiego samochodu. Zapewne pojawią się też nabywcy, którzy dzięki niższej cenie (od 127 tys zł) wreszcie będą mogli sobie pozwolić na nowego SUV-a tej marki.

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 19 - 27 z 3411

Szukaj

MASCAR filmiki

     

 
 

Dodaj do ulubionych